15583.
309. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
1 800 HUF
4,77 EUR, 5,14 USD
Kriminalisztika. Általános rész. Szerk.: Dr. Garamvölgyi Vilmos, Dr. Viski László. Bp., 1961, Belügyminisztérium Tanulmányi és Módszertani Osztálya. Kiadói kopottas félvászon-kötés, a tartalomjegyzéknél ceruzás jelölésekkel.