Bücher: Technik Zahl der Lose: 30
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1686009
15615
309
Books: Technics
Wartha Vincze: Az agyagipar technológiája. Bp., 1892, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
1680259
15616
309
Books: Technics
1653335
15617
309
Books: Technics
1683782
15618
309
Books: Technics
Dr. Bud János: Kis káté a magyar iparról. Bp., 1930, Magyar Gyáriparosok Országos Szövetsége. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1683753
15619
309
Books: Technics
Horváth Árpád: A gépkocsi regénye. A szerző által dedikált! Bp., 1965., Zrínyi. Papír védőborítóval. 1681721
15620
309
Books: Technics
Mérnöki kézikönyv 1-3. kötet. Szerk.: Palotás László. Bp.,1981-1985, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírkötés. Jó állapotban. Műszaki Lexikon 1-3. kötet. Szerk.: Polinszky Károly. Bp.,1978, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírkötés. Jó állapotban. 1551065
15621
309
Books: Technics
Dr. Széchy Károly: Alapozás I-II. I. kötet: Az altalaj, min építőanyag. II. kötet: Alapozások tervezése és építése. Bp., 1952, Közlekedési Kiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, de belül jó állapotban.
1613017
15622
309
Books: Technics
Bessenyei Antal: A kis barkácsoló. Rajzolta: Tahi-Toth Nándor. Bp., 1967, Minerva. Kiadói haránt alakú félvászon-kötés, foltos.
1584727
15623
309
Books: Technics
Magyar László: Óraipari zsebkönyv. Bp., 1979, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés. Szép állapotban.
1611947
15624
309
2200
Books: Technics
1665247
15625
309
Books: Technics
1627548
15626
309
Books: Technics
Ujj Gyula: Gáz-, vízellátás, csatornázás. Bp., 1951, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF