August Wilhelm Schleger: Blumensträusse. Berlin, 1912, Morawe&Scheffel... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/309/kategorien~Bucher/Bucher-und-Dokumente-mit-gunstigem-Preis~500017/August-Wilhelm-Schleger-Blumenstrausse-Berlin-1912-MoraweScheffelt-Kiadoi-kopottas-aranyozot~II1630411
1630411
16192
309
100
Books and Documents with low starting prices
Beschreibung: August Wilhelm Schleger: Blumensträusse. Berlin, 1912, Morawe&Scheffelt. Kiadói kopottas aranyozott egészvászon-kötés, egészoldalas illusztrációkkal.
: vörös_iván