16191.
309. Gelaufene Fernauktion
Bücher und Dokumente mit günstigem Preis
100 HUF
Brankovics György: A legújabb magyar általános levelezÅ‘. Budapest, é.n.,Franklin-Társulat, 248 p. Negyedik, ujonnan átdolgozott kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borÃtóval, kissé foltos szennylapokkal.