16194.
309. Gelaufene Fernauktion
Bücher und Dokumente mit günstigem Preis
100 HUF
Jean Webster: A kismama. Fordította Nyireő Éva. A szerző rajzaival. Bp., é.n, Athenaeum. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, szövegközti rajzokkal illusztrálva.