Amerikai Egyesült Államok 1978. "Egyesült Nemzetek Szövetsége hivatalos emlékérem - 1978 Béke érem" Ag érem, peremén jelzett, műanyag, asztali védőtokban (24,27g/0.925/38,5mm) T:PP USA 1978. "Official United Nations Commemorative Medal - 1978 Peace Medal" Ag commemorative medal, hallmarked on edge, in plastic coin holder with stand (24,27g/0.925/38,5mm) C:PP
Amerikai Egyesült Államok 1979. "Egyesült Nemzetek Szövetsége hivatalos emlékérem - 1979 Béke érem" Ag érem, peremén jelzett, műanyag, asztali védőtokban (24,01g/0.925/38,5mm) T:PP USA 1979. "Official United Nations Commemorative Medal - 1979 Peace Medal" Ag commemorative medal, hallmarked on edge, in plastic coin holder with stand (24,01g/0.925/38,5mm) C:PP
Amerikai Egyesült Államok 1981. "Egyesült Nemzetek Szövetsége hivatalos emlékérem - 1981 Béke érem" Ag érem, peremén jelzett, műanyag, asztali védőtokban (24,86g/0.925/38,5mm) T:PP USA 1981. "Official United Nations Commemorative Medal - 1981 Peace Medal" Ag commemorative medal, hallmarked on edge, in plastic coin holder with stand (24,86g/0.925/38,5mm) C:PP
Amerikai Egyesült Államok 1981. "Egyesült Nemzetek Szövetsége hivatalos emlékérem - A Nemzetközi Önkéntes Program 10. évfordulója" Ag érem, peremén jelzett, műanyag, asztali védőtokban (20,61g/0.925/38,5mm) T:PP USA 1981. "Official United Nations Commemorative Medal - Tenth Anniversary of the United Nations Volunteers Programme" Ag commemorative medal, hallmarked on edge, in plastic coin holder w...
Bulgária 1981. "Bulgária 1300 éves 681-1981" aranyozott fém emlékérem eredeti tokban (30mm) T:PP Bulgaria 1981. "1300th Anniversary of Bulgaria 681-1981" gold plated metal commemorative medallion in original case (30mm) C:PP
Franciaország 1743. "Optimo Principi / XV. Lajos" fém emlékérem replika (24mm) T:2- ph. France 1743. "Optimo Principi / Louis XV" metal commemorative medal replica (24mm) C:VF edge error
Jugoszlávia ~1975. "Jugoszlávia felszabadítása és fasizmus feletti győzelem 30. évfordulója" jelzett Ag emlékérem (4,95g/0.925/24mm) T:2(P) fo. Yugoslavia ~1975. "30th Anniversary - Liberation of Yugoslavia and the Victory over Fascism" hallmarked Ag commemorative medal (4,95g/0.925/24mm) C:XF(P) spotted
Német Birodalom 1888. "II. Vilmos / Kormányzás megkezdése" fém emlékérem füllel (22mm) T:2,2- ph. German Empire 1888. "Wilhelm II / Regierungsantritt" metal commemorative medal with ear (22mm) C:XF,VF edge error
Olasz Államok 1805. "PETRVS METASTASIVS / DOCVIT MAGNA LOQVI" Pietro Metastasio, költő és drámaíró fém emlékérem. Szign.: Tommaso Mercandetti (67,5mm) T:2- edge error, karc Italian States 1805. "PETRVS METASTASIVS / DOCVIT MAGNA LOQVI" Cu commemorative medallion for Pietro Metastasio, poet and dramatist. Sign.: Tommaso Mercandetti (67,5mm) C:VF edge error, scratched
Portugália 1988. "Congressus Octavus Societatis Ophthalmologicae Europaeae (Az Európai Szemészeti Társaság Nyolcadik Kongresszusa)" Br emlékplakett tájékoztatóval. Szign.: Vilar(?) (85mm) T:1-,2 Portugal 1988. "Congressus Octavus Societatis Ophthalmologicae Europaeae" Br commemorative plaque with information sheet. Sign.: Vilar(?) (85mm) C:AU,XF
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.