10144. 310. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
8 000 HUF 21,62 EUR, 23,53 USD
0 HUF
Márk Lajos (1867-1940): Lány portré. Szén, papír, jelzett, üvegezett keretben, 18×14 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván