10282. 310. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
1 200 HUF
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Vihar. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 17,5×12,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván