10193. 310. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
800 HUF 2,12 EUR, 2,29 USD
0 HUF
Rózsa Éva (?-): madárfiókák. Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31×23 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván