11928.
310. Gelaufene Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
1 000 HUF
1953 Az MTH (Munkaerő Tartalékok Hivatala) 2.sz intézetének első vándorüdülése 1953. június 29-július 13. Kopott, kissé viseltes vászonmappa, rajzokkal, fekete-fehér fotókkal illusztrálva, néhány hiányzó fotóval,38 sztl. lev.