15946.
310. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Mikszáth Kálmán: Uj Zrinyiász. Társadalmi és politikai szatirikus rajz. Bp., é.n., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai), Légrády Testvérek-ny. Átkötött egészvászon-kötés, 35-38 oldalak kijárnak, de egyébként jó állapotban.