31035.
310. Gelaufene Fernauktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden
2 400 HUF
~1970-1980. "Magyar Vöröskereszt Kiváló Dolgozója" zománcozott, aranyozott kitüntetés, miniatűrrel, sérült tokban T:2,2-