Amerikai Egyesült Államok 1939. "Theobald Smith 1859-1934 - Student of Disease / Third International Congress for Microbiology (III. Nemzetközi Mikrobiológiai Kongresszus)" kétoldalas Br plakett (51,5x51,5mm) T:1- patina
USA 1939. "Theobald Smith 1859-1934 - Student of Disease / Third International Congress for Microbiology" double-sided Br plaque (51,5x51,5mm) C:AU patina
Amerikai Egyesült Államok 1972. "Postmasters of America - Emlékkiadás / Vadon élő állatok megőrzése - Kanadai vadjuh" jelzett Ag emlékérem (24,91g/0.925/38,5mm) T:PP fo.
USA 1972. "Postmasters of America - Commemorative issue / Wildlife Conservation - Bighorn Sheep" hallmarked Ag commemorative medal (24,91g/0.925/38,5mm) C:PP spotted
Amerikai Egyesült Államok 1978. "Egyesült Nemzetek Szövetsége hivatalos emlékérem - Béke érem"
Ag érem, peremén jelzett, műanyag, asztali védőtokban (24,3g/0.925/38,5mm) T:PP
USA 1981. "Official United Nations Commemorative Medal - Peace Medal" Ag commemorative medal, hallmarked on edge, in plastic coin holder with stand (24,3g/0.925/38,5mm) C:PP
Amerikai Egyesült Államok 1979. "Egyesült Nemzetek Szövetsége hivatalos emlékérem - Nemzetközi Gyermekév" Ag érem, peremén jelzett, műanyag, asztali védőtokban (19,68g/0.925/38,5mm) T:PP USA 1979. "Official United Nations Commemorative Medal - International Year of the Child" Ag commemorative medal, hallmarked on edge, in plastic coin holder with stand (19,68g/0.925/38,5mm) C:PP
Amerikai Egyesült Államok 1979. "Egyesült Nemzetek Szövetsége hivatalos emlékérem - 1979 Béke érem" Ag érem, peremén jelzett, műanyag, asztali védőtokban (24,33g/0.925/38,5mm) T:PP
USA 1979. "Official United Nations Commemorative Medal - 1979 Peace Medal" Ag commemorative medal, hallmarked on edge, in plastic coin holder with stand (24,33g/0.925/38,5mm) C:PP
Amerikai Egyesült Államok 1981. "Egyesült Nemzetek Szövetsége hivatalos emlékérem - A Nemzetközi Önkéntes Program 10. évfordulója" Ag érem, peremén jelzett, műanyag, asztali védőtokban (19,81g/0.925/38,5mm) T:PP fo.
USA 1981. "Official United Nations Commemorative Medal - Tenth Anniversary of the United Nations Volunteers Programme" Ag commemorative medal, hallmarked on edge, in plastic coin holder with stand (19,81g/0.925/38,5mm) C:PP spotted
Amerikai Egyesült Államok 1981. "Egyesült Nemzetek Szövetsége hivatalos emlékérem - Zászló sorozat"
Ag érem, peremén jelzett, műanyag, asztali védőtokban (20g/0.925/38,5mm) T:PP
USA 1981. "Official United Nations Commemorative Medal - Flag Series" Ag commemorative medal, hallmarked on edge, in plastic coin holder with stand (20g/0.925/38,5mm) C:PP
Amerikai Egyesült Államok 1981. "Egyesült Nemzetek Szövetsége hivatalos emlékérem - 1981 Béke érem" Ag érem, peremén jelzett, műanyag, asztali védőtokban (24,29g/0.925/38,5mm) T:PP
USA 1981. "Official United Nations Commemorative Medal - 1981 Peace Medal" Ag commemorative medal, hallmarked on edge, in plastic coin holder with stand (24,29g/0.925/38,5mm) C:PP
Amerikai Egyesült Államok 1981. "Egyesült Nemzetek Szövetsége hivatalos emlékérem - Új és megújuló energiaforrások" Ag érem, peremén jelzett, műanyag, asztali védőtokban (20,51g/0.925/38,5mm) T:PP
USA 1981. "Official United Nations Commemorative Medal - New and Renewable Sources of Energy" Ag commemorative medal, hallmarked on edge, in plastic coin holder with stand (20,51g/0.925/38,5mm) C:PP
Bulgária DN "Nyári Nemzetközi Zenei Fesztivál Várna" Br emlékérem tokban (75mm) T:2
Bulgaria ND "Summer International Music Festival - Varna" Br commemorative medal in case (75mm) C:XF
Lengyelország ~1920. Jézus portréját ábrázoló ezüstözött fém plakett. Szign.: Franz Stiasny (53x63mm) T:2 patina, az alján egy csavarral
Poland ~1920. Silver plated metal plaque depicting the portrait of Jesus. Sign.: Franz Stiasny (53x63mm) C:XF patina, with a screw on bottom edge