10430. 311. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
30 000 HUF 79,58 EUR, 85,71 USD
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Erdő részlet. Olaj, vászon, sérült, 75×99 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván