10445. 311. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
8 000 HUF 21,22 EUR, 22,86 USD
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Faluhatár. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 25×34 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván