10429. 311. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
80 000 HUF 212,20 EUR, 228,57 USD
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Kikötött hajók a rakpartnál. Olaj, vászon, keretben, 37×51 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván