10442. 311. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 000 HUF 7,96 EUR, 8,57 USD
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Nő korsóval. Olaj, falemez, sérült, keretben, 54×36 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván