10443. 311. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
8 000 HUF 21,22 EUR, 22,86 USD
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Suhan és kvartyog a víz. Akvarell-tus, papír, üvegezett keretben, 69×49 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván