Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Akvarell, papír, üvegezett ke... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/311/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~500089/Olvashatatlan-jelzessel-Viragcsendelet-Akvarell-papir-uvegezett-keretben-30C39721-cm~II1576398
1576398
10444
311
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 30×21 cm
: vörös_iván