13468. 311. Gelaufene Fernauktion Militaria
6 000 HUF 15,92 EUR, 17,14 USD
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Gyakorlat "Opál 72". Olaj, újságpapír, üvegezett keretben, 31×47 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván