16604.
311. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
5 000 HUF
13,26 EUR, 14,29 USD
Arany János és Petőfi Sándor levelezése. Bp., 1894, Ráth Mór, XVI+221+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, aláhúzásokkal. Első kiadás.