16586.
311. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Bengt Berg: Ne hagyd magad Ulle! Fordította Varsányi Géza. Török János rajzaival. Bp.,(1935), Athenaeum. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.