16589.
311. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Madarász Emil: Terülj kendő. Bp., 1955, Móra. Réti György rajzaival. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kis kopásnyomokkal a borítón, de alapvetően szép állapotban.