16471.
311. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Magyar remekírók sorozat 5 kötete: Deák Ferenc munkáiból I-II. Tompa Mihály munkáiból I-III. Bp., 1902-1906, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, márványozott lapélekkel.