16654.
311. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Poétika. A felső kereskedelmi iskolák számára. Szerk.: Riedl Frigyes. Átdolgozta: Pintér Jenő. A felső kereskedelmi iskolák legújabb tanítástervéhez alkalmazta: Gálos Rezső. Bp., 1927, Franklin. Korabeli átkötött félvászon-kötés, javított gerinccel, kopottas borítóval.