16698.
311. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
4 000 HUF
10,61 EUR, 11,43 USD
Rudyard Kipling: Történetek az őserdőből. (Jungle Book.) Fordította: Békési Gyula. Dr. Pallagi Gyula bevezetésével. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,é.n., Athenaeum, 182 p. Kiadói javított gerincű aranyozott félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.