16616.
311. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,31 EUR, 5,71 USD
Tasnádi Éva: Egy vidám nyár története. Gaál Éva rajzaival. Bp., 1962, Minerva. Kiadói kopottas illusztrált haránt alakú félvászon-kötés.