15731.
311. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 800 HUF
15
Gombosi György: Új magyar rajzművészet. Rippl Rónaitól a Nyolcakig. Bp., 1945, Erasmus. Sérült félvászon kötésben, sérült papír védőbortóval, egyébként jó állapotban.