15786.
311. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 000 HUF
13
Petrovics Elek: Rippl-Rónai. Bp.,(1942), Athenaeum. Kiadói sérült gerincű egészvászon-kötés, rossz állapotban, foltos, hullámos lapokkal.