Pilch Jenő (szerk.): A magyar katona vitézségének ezer éve I-II. kötet. Budapest, é.n. [1933], Franklin-Társulat, XVI+484+503 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, képekkel, térképekkel illusztrált. Jó állapotban
vitéz nagybaczoni Nagy Vilmos: Az 1914. évi szerbiai hadjárat. III. kötet: Hadműveletek. Bp.,1934, Heinrich J. Nyomdaüzem, 12+188 p. Szövegközti térképekkel, és két térkép melléklettel. Átkötött kopottas félvászon-kötés.
Clair Vilmos: Magyar párbajok. Attila hun király idejétől 1923. év végéig II. kötet. Bp., 1930, Singer és Wolfner. Kiadói papírkötésben, ragasztott, sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel.
Hazai Hugó: A Császár Népei. Tökéletlen ifju regrutákról, virtigli öreg mancsaftról és kiszolgált vén harcosokról szóló történetek.
Bp., 1908. Phönix. 237+(2)p. Korabeli kissé kopott vászonkötésben.
A tízhónapos tragédia. 1944. március 19.-1945. január 20. Második füzet. Harmadik és negyedik rész. A magyarországi események Június 30-ig. Bp., 1945, Müller Károly, (Légrády Testvérek Rt.-ny.) Kiadói papírkötés, kopott borítóval, a gerincen kis szakadással.