15916.
311. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Darányi Gyula: Az iskoláskor egészségügye. Bp., 1933, Országos Közegészségügyi Egyesület Tudományos Szakosztálya. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.