15115.
311. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 000 HUF
20
Fournier Ágoston: Napoleon életrajza I-III. kötet. Fordította Spuka Géza. Bp., 1916. Magyar Tudományos Akadémia. Harmadik, javított kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban