Bücher: Technik Zahl der Lose: 34
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1613017
16029
311
Books: Technics
Bessenyei Antal: A kis barkácsoló. Rajzolta: Tahi-Toth Nándor. Bp., 1967, Minerva. Kiadói haránt alakú félvászon-kötés, foltos.
1584727
16030
311
Books: Technics
1611947
16031
311
2200
Books: Technics
1665247
16032
311
Books: Technics
1627548
16033
311
Books: Technics
Ujj Gyula: Gáz-, vízellátás, csatornázás. Bp., 1951, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés.
1615314
16034
311
Books: Technics
A technika világa. A. Sz. Fedorov: Miért rozsdásodnak a fémek? Fordította Szőke László./Valkó Iván Péter: Telefon és távíró./ Vécsey Béla: A vas- és acélgyártás./Lőrincz Gáspár: Gépóriások a Szovjetunióban./György Zoltán: Automatagépek./Bodrossy Félix: A plasztikus film.
Bp., 1951-1953, Művelt Nép Könyvkiadó. Kiadói kissé kopottas illusztrált félvászon-kötés.
1615322
16035
311
Books: Technics
Ügyes kezek. Bp., 1956, Művelt Nép. Második kiadás.
Kiadói kopottas félvászon-kötés, hiányzó címlappal.
1664167
16036
311
Books: Technics
Kádár G.: Rádióvevőkészülékek kapcsolásai. Bp., 1966. Műszaki
1660418
16037
311
Books: Technics
Prohászka János: Esztergályosok és marósok zsebkönyve. Különös tekintettel a menetszámításra. Bp.,(1917),Népszava, 164 p. Harmadik, bővített kiadás. Korabeli félvászon-kötés.
1641105
16038
311
Books: Technics
Sárik József: Gépkocsi karosszériák karbantartása és javítása. Bp., 1964, Műszaki. 2., átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
1629963
16039
311
Books: Technics
Tábori Róbert: A zseblámpától a rádióig. Bp., 1954, Művelt Nép Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói kopottas félvászon-kötés.
1660358
16040
311
Books: Technics
Vegyes könyv tétel, 3 db:
Kószó József: Szaunák, szoláriumok, fürdők. Bp, 1992, Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés.
Chris Schreiber-Jerry Goldberg: Szauna. Bp, é.n., Holló és Társa. Kiadói kartonált papírkötés.
Homonnay György-Dr. Molnár Zoltán: Fűtéstechnika. Bp., 1979, Műszaki. Kiadói műbőr-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF