3 000 HUF
7,96 EUR, 8,57 USD
1910 Fehér Kereszt Országos Lelencház Egyesület naptára. Kiadói szecessziós díszítésű egészvászon kötésben. Benne a Fehér Kereszt egy körlevelével. A borítója némileg kopott, napszítta.