4 000 HUF
10,61 EUR, 11,43 USD
1912 Hotsy Pál (szerk.): Vasárnapi Ujság. 1912, 59. évfolyam, 27-52. szám. Töredék évfolyam. Kiadói festett, egészvászon kötés. Megviselt állapotban. A borítója foltos, kopott. A gerince sérült,