15748.
312. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Arany János összes munkái 7-8. köt.: Drámai fordítások. Bp., 1885, Ráth Mór. Kissé sérült, gazdagon díszített, aranyozott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.