15978.
312. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 600 HUF
6,90 EUR, 7,43 USD
Bodnár István: Négy igaz barát. Bp., é.n., Forrás Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.