16005.
312. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 800 HUF
7,43 EUR, 8,00 USD
Eötvös József emlékbeszédei. (Pest, 1868, Ráth Mór), nyomtatott Holzhausen Adolfnál, Bécsben, 333 p. Első kiadás. Átkötött félvászon kötés, a borítója kopott, a címlapja hiányzik, pár lap foltos, néhol ceruzás aláhúzásal.