15758.
312. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 200 HUF
5,95 EUR, 6,47 USD
Gárdonyi Géza: Én magam. Bp.,(1938), Dante. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, kissé kopottas gerinccel. Számozott (1301.) példány. Gárdonyi Géza születésének 75. évfordulójára sajtó alá rendezett ünnepi kiadás.