16006.
312. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
4,24 EUR, 4,57 USD
Vegyes könyvtétel, 2 db: Sásdi Sándor: Boldog órák. Tíz állat-történet. Bp., 1961, Móra. Második kiadás. Kolozsvári György rajzaival. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval. Asztalos István: Jóska. Elbeszélések. Arz Helmut rajzaival. Bukarest,é.n., Ifjúsági. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.