15073.
312. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
800 HUF
2,12 EUR, 2,29 USD
Herbert Rittlinger: Kajakosok - előre! Utazás gumisajkán a Kárpátokból a vad Kurdisztánba. Fordította: Félegyházy Endre. Bp.,é.n., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, fekete-fehér fotókkal, kissé kopottas borítóval.