Grétsy László: Nyelvi játékaink nagykönyve. Magyar Nyelv Kézikönyvei XXVI. Bp.,2012, Tinta. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Szép állapotban.
Dr. Maywald József:könyvei, 3 db: Görög nyelvtan. Rövid, áttekinthető előadásban. Függelékül: Az Ión szójárás vázlata. Gimnáziumi használatra. Nyolcadik, változatlan kiadás.+ Görög gyakorló- és olvasókönyv. I. rész: A név és szabályos w-végű ige. Gimnáziumi használatra. Nyolcadik, változatlan kiadás.+ Görög gyakorló- és olvasókönyv. II. rész: Szemelvények Xenophon s a görög lírikusok műveiből. ...
Társadalmi lexikon. Tizenhat színes táblával, számos képpel és grafikonnal. Függelékül: A szocialista mozgalmak krónikája. 1750-1928. Bp.,(1928), Népszava. Színes képek előtt hártyapapírral. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben.
Bocsák Miklós: A Grosics-villa titka. Bp., 1986, Sport. Grosics Gyula labdarúgó és a szerző, Bocsák Miklós sportújságíró autográf aláírásaival!. Papírkötésben, jó állapotban.
Völgyesi Ferenc: Minden a lélek 366 képpel. A démonológiától a gyógyhipnózisig. második bővített és javított kiadás. Orvosok és orvostanhallgatók részére. Bp., 1942. Dante. Kiadói félvászon kötésben.