6 000 HUF
15,92 EUR, 17,14 USD
1939 Komárom Vármegye Hivatalos Lapja. Szerk.: Dr. Boncz Nándor. XXXVII. évf. 1-51. szám. Korabeli kissé kopottas félvászon-kötés, 4 oldal kijár.