12525.
313. Gelaufene Fernauktion
Foto
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
1928 Franz Schubert halála századik évfordulójának ünneplése Bécs elöljáróival, fotó, hátulján feliratozva, üvegezett keretben, 13×14 cm