13033.
313. Gelaufene Fernauktion
Poster
8 000 HUF
21,22 EUR, 22,86 USD
1965 Jacek Neugebauer (1934-): Gejsza. Az én kis Gésám című amerikai film lengyelországi plakátja. Shirley MacLaine főszereplésével. Jelzett, restaurált, 85x56,5 cm / My Geisha Polish film poster, signed, restored, 85x56,5 cm