16024.
313. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Babits Mihály: Halálfiai. Propagandakiadás. Bp.,(1935), Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas,foltos borítóval, kissé sérült fűzéssel.