16008.
313. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
Gárdonyi Géza: Te, Berkenye! Gárdonyi Géza Munkái. Bp., é.n, Dante. Kiadói, álbordázott, festett, dúsan aranyozott egészvászon díszkötésben. Számozott (3514.) példány!