16007.
313. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
Gárdonyi Géza: Tizenkét novella. Bp., é.n, Dick Manó. Harmadik kiadás. Kiadói, álbordázott, festett, dúsan aranyozott egészvászon díszkötésben. Számozott (2182.) példány!