16245.
313. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
Hárs László: Tóbiás, a gyáva óriás. Gyermekmesék felnőtteknek. Janovits István rajzaival. Bp., 1946, Népszava Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.