16310.
313. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
(James) Fenimore Cooper: Bőrharisnya. A magyar ifjúság számára átdolgozta Szirmai Józsefné. Kolozsvári Sándor rajzaival. Bp., 1940, Dante. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.